Aleksandra Matuszewska

PODZIAŁ CZYNNOŚCI

Na podstawie art. 22a ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U.      z 2016 r. poz. 2062 z późn. zm.) w związku z § 48 ust. 1 pkt 1 i 2 a rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych (Dz. U. z 2015, poz. 2316, z późn. zm.), po zasięgnięciu opinii Kolegium Sądu Okręgowego w Częstochowie (wyciąg      z protokołu posiedzenia stanowi załącznik do niniejszego dokumentu) ustalam następujący indywidualny podział czynności w okresie od dnia 10.04.2017 r. do dnia 31.12.2017 r.

 

Imię (imiona): Aleksandra

Nazwisko:      Matuszewska

Stanowisko służbowe:  Sędzia

Przydział do wydziału lub wydziałów:  V Wydział Rodzinny i Nieletnich

Pełnione funkcje:

Reguły przydziału spraw:

- wskaźnik procentowy udziału w przydziale wpływających do wydziału spraw: 100%  i 8 sesji w miesiącu

-według kryterium terytorialnego przy następującym określeniu obszarów przyporządkowanych

z terenu ulic Częstochowy:

Aleja Niepodległości

Asnyka

Barbary

Bienia

Bieszczadzka

Bluszczowa

Bohaterów Katynia

Bruno Schulza

Brzezińska

Brzozowa

Bugaj

Bugajska

Bukowa

Cedrowa

Chopina

Cisowa

Dąbrowskiej

Dębowskiego

Długa

Engelsa

Fredry

Gaczkowskiego

Gajowa

Grobla

Grzybowska

Hłaski,

Irzykowskiego

Jagodowa

Jasienicy

Jaśminowa

Jęczmienna

Kamińskiego

Kasprowicza

Kawalerzystów

Kolejowa

Konopnickiej

Konstruktorów,

Krzyżanowskiego,

Kucelin – Łąki

Kucelińska

Kunickiego

Lenartowicza

Limbowa

Liściasta

Majowa

Malinowa

Marusarza

Michaliny

Miodowa

Mireckiego

Monterów

Niska

Okrzei,

Olszowa

Orzechowskiego

Orzeszkowej

Osikowa

Ossowskiego

Owcza

Owsiana

Paderewskiego

Palmowa

Pancerna

Perla

Piotra

Podbucze

Podkolejowa

Polna

Południowa

Powstańców

Powstańców Warszawy

Poziomkowa

Prusa

Pruszkowskiego

Przestrzenna

Pszczela

Pszenna

Rakowska

Rapackiego,

Robotnicza

Rodakowskiego

Różana

Rutkiewicz

Sadowa

Saperów

Sebyły

Siemiradzkiego

Skłodowskiej-Curie

Skoczylasa

Skorupki

Skrzetuskiego

Smolna

Sokola

Spacerowa

Spadochroniarzy

Sportowa

Struga

Syrokomli

Szeroka

Szkolna

Szosowa

Szpalerowa

Sztormowa

Szwoleżerów

Śląska,

Śnieżna

Świerczaki

Topolowa

Torowa

Towiańskiego

Walcowników

Waryńskiego

Warzywna

Weyssenhoff

Wereszczyńskiej

Wiązowa

Wierzbowa

Wilcza

Wojska Polskiego

Wrzosowa

Wyspiańskiego

Zagórskiego

Załogi,

Zana,

Zamenhoffa

Zielona

Zimowa,

Teresy,

Trawowa,

Tuwima,

Uczniowska,

Urocza,

Wagnera,

Wałowa,

Wandy,

Warowna,

Wasowskiego,

Waszyngtona,

Wichrowa,

Wieszczów,

Wigoniowa,

Wileńska,

Władysławy,

Wronia,

Wygodna

oraz terenu gminy: Miedźno, Konopiska oraz miejscowości z gminy Mykanów; Rybna, Stary Cykarzew, Stary Broniszew, Stary Kocin, Topolów, Tylin, Wierzchowisko, Wola Kiedrzyńska, Wola Hankowska,

Uzasadnienie reguły przydziału spraw –

Zasady zastępstw ;zastępuje sędzia wskazany przez przewodniczącego wydziału

Dodatkowe obciążenia oraz ich wymiar - dyżury sędziów rodzinnych,