II Zespół Kuratorski

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych
ul. Żwirki i Wigury 9/11
42- 202 Częstochowa

tel: 34 37 79 938

fax: 34 37 79 908

 

 

 

II  ZESPÓŁ

1.

Kaczmarek–Kokot Sylwia – kierownik Zespołu

wtorek 830 – 1430; środa 830 – 1430;

czwartek 830 – 1430

nr pok.

305

tel.

942

sylwia.kaczmarek-kokot@czestochowa.sr.gov.pl

2.

Dmitruczuk  Andżelika

wtorek 800 – 1400; czwartek 800 – 1400

308

910

andzelika.dmitruczuk@czestochowa.sr.gov.pl

3.

Dubik  Artur

wtorek 800 – 1400; czwartek 800 – 1400

307

981

artur.drabik@czestochowa.sr.gov.pl

4.

Falana  Milena

środa 830 – 1430;  piątek  800 – 1400

306

941

milena.falana@czestochowa.sr.gov.pl

5.

Konieczna  Barbara

wtorek 800 – 1400; czwartek 800 – 1400

306

941

barbara.konieczna@czestochowa.sr.gov.pl

6.

Konieczna  Sylwia

wtorek 800 – 1400; piątek 800 – 1400

301

986

sylwia.konieczna@czestochowa.sr.gov.pl

7.

Kulawiak  Agnieszka

wtorek 900 – 1500;  czwartek  1400 – 1800

300

903

agnieszka.kulawiak@czestochowa.sr.gov.pl

8.

Olszak  Joanna

czwartek 1400 – 1800; piątek 800 – 1400

302

902

joanna.olszak@czestochowa.sr.gov.pl

9.

Poch – Kachel  Beata

poniedziałek 800 – 1400; środa 1400 – 1800

302

926

beata.poch-kachel@czestochowa.sr.gov.pl

10.

Różycka-Wróblewska  Justyna

poniedziałek 830 – 1430; czwartek 830 – 1430

300

903

justyna.rozycka-wroblewska@czestochowa.sr.gov.pl

11.

Rybak  Daniela

poniedziałek 830 – 1430; środa 830 – 1430

300

903

daniela.rybak@czestochowa.sr.gov.pl

12.

Zymek  Beata

poniedziałek 800 – 1400; środa 800 – 1400

308

910

beata.zymek@czestochowa.sr.gov.pl

 

Rejestr zmian dla: II Zespół Kuratorski

Podmiot odpowiedzialny:
b/d
Wytworzył:
Agnieszka Górczyńska
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2011-12-12
Publikacja w dniu:
2011-12-12
Opis zmiany:
b/d